Spa & Wellness | Rixos Pera İstanbul
 
 
 
Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon
 
www.rixos.com ile Rezervasyon Yap & Ayrıcalıklardan Faydalan X

Aşağıdaki ayrıcalıklar tüm fiyat ve oda tipleri için geçerlidir
Erken giriş imkanı ( 12.00 ) & Geç çıkış imkanı ( 15.00 ) ( müsaitliğe bağlı olarak )
Spa merkezinde geçerli 25% indirim
Transfer Taleplerinde indirimli fiyatlar
Otel içi extra harcamalarda 10% indirim
Giriş gününüze özel taze meyve tabağı
Giriş gününüze özel 1 şişe şarap imkanı

 

SPA & WELLNESS

Geri
 
 

Günlük hayatın karmaşasına ara vererek rahatlamak için mükemmel bir gün…

Rutinin sıkıcılığından uzaklaşıp zihninizi ve bedeninizi arındırarak kendinizi Rixos Pera ayrıcalığıyla şımartmanız için sizi SPA salonlarımıza davet ediyoruz… 

Konforlu küvetlere uzanarak Rixos SPA’nın sükûnetini, mükemmel hizmet anlayışımızla deneyimleyin: Masaj, hamam, vücut bakımı ve beden ile yüz terapileri…

Profesyonel ellerin dokunuşlarıyla konforlu SPA terapilerini deneyimleyebilmeniz için oluşturduğumuz özel alanlarda, huzuru ve arınmayı sizlere Rixos Pera İstanbul'da yaşatıyoruz.

Mükemmel anı beklemeyin, anı siz mükemmelleştirin.

Hamam Hizmetleri

 • Geleneksel Türk köpük masajı,
 • Geleneksel Türk kesesi,
 • Geleneksel Türk hamamı,
 • Geleneksel Fas hamamı.

Klasik Masajlar

 • Özel SPA masajı,
 • Terapötik masaj.

Egzotik Masajlar

 • Geleneksel Bali masajı,
 • Geleneksel Thai masajı,
 • Lomi Lomi (Hawaii masajı),
 • Sıcak taş masajı.

 

Geleneksel Türk Kesesi

Geleneksel Türk kesesi, cildi ölü hücrelerden arındırarak onun nefes almasını ve yenilenmesini sağlar.

Masaj süresi: 30 dk

 

Geleneksel Türk Hamamı

Osmanlı’dan gelen bu gelenek, tüm vücudu ölü hücrelerden arındırarak onun nefes almasını sağlar. Ayrıca kan akışını hızlandırarak bedeninizi yeniler ve arındırır. Cildi ölü hücrelerden arındırma işlemi sonrasında sabun masajıyla rahatlarsınız. Rixos Pera konaklamanızda, eşsiz gelenek olan hamam deneyimini kaçırmayın.

Masaj süresi: 40-60 dk

 

Geleneksel Fas Hamamı

Hamamda başlayan ritüelde, önce terapist sıcak suyla vücudunuzu ısıtır. Zeytinyağı esanslı organik Fas sabunu masajıyla cildiniz arındırılarak yenilenir. Sabun masajından sonra terapist Kesha eldivenleriyle vücudunuzu keseler. Siz sıcak mermer yatağında rahatlarken bedeninize özel tekniklerle sabun masajı uygulanmaya devam edilir. Her uygulama arasında akan şifalı suların keyfini sürerek bedeninizi gençleştirirsiniz. Terapinin sonunda vücudunuz argan ve shea yağlarıyla nemlendirilir.

Masaj süresi: 60 dk

 

Özel SPA Masajı

Tüm dünyada popüler olan bu masajda, nazik ve orta sertlikte dokunuşlar eşliğinde stresten arınarak rahatlarsınız. İsveç masajı ve antistres masajlarının kombinasyonu olan özel SPA masajı kas ağrılarını önler, incinmeleri iyileştirir.

Masaj süresi: 50-75 dk

 

Terapötik Masaj

Sert ve derin dokunuşlarla kasları ve tendonları rahatlatan bu masaj türü; kas, tendon ve omurga rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Masaj süresi: 40-60 dk

 

Geleneksel Thai Masajı

Thai masajı; vücudun enerji hattı boyunca yavaş, ritmik basınç ve germe uygulanmalarından oluşur. En önemli on enerji hattı boyunca avuç içi, başparmaklar, dirsekler ve ayakları kullanarak basınç uygulamaya odaklanır. Uygulanan güç, vücuttaki gerilimi serbest bırakır. Uygulayıcı aynı zamanda, eklemleri açmak ve esnemeyi kolaylaştırmak için vücudu nazikçe sarsar. 

Masaj süresi: 60-90 dk

 

Geleneksel Bali Masajı

Geleneksel Bali masajı tekniği, çeşitli yağlar eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlarla uygulanır. Kullanılan yağlar vücutta kan, oksijen ve enerji akışını hızlandırmaya yarar. Yüzeysel kas tabakasının altına ulaşan masaj sayesinde derin bir rahatlama hissi yaşarsınız.

Masaj süresi: 60-90 dk

 

Lomi Lomi (Hawaii Masajı)

Dirsek ve kollarla yapılan Lomi Lomi masajı, yumuşak ve akıcı dokunuşlarla rahatlama hissi oluşturur. Ritmik dokunuşların tatlı ve ılık yağlarla kombinasyonu, tam bir arınma ve yenilenme deneyimi yaşatır.

Masaj Süresi: 75 dk

 

Sıcak Taş Masajı

Sıcak taş masajında volkanik yapılı ve sıcağı içinde tutabilen taşlar kullanılır. Taşlarla ovalama yapılan seans sonrasında kişi kendini rahatlamış hisseder. Sıcak taş masajı kas ağrılarına iyi gelir, ayrıca ısının yardımı ile kan dolaşımını harekete geçirir.

Masaj süresi: 75 dk

 • RIXOS PERA

  RIXOS PERA

  SPA & WELLNESS

 • RIXOS PERA

  RIXOS PERA

  SPA & WELLNESS

Yükleniyor